ExperteX - 2012-07-15 20:10:19

GIF CODE
Witam was bardzo serdecznie.
związku z tym że powstaje coraz więcej tematów z pytaniami o gif code, piszę ten temat aby ogarnąć je. Ja sam też kiedyś pisałem, i z zdobytego doświadczenia opisze wam mniej więcej jak to wygląda i o co chodzi. Myślę że temat nie będzie do usunięcia.. A więc zaczynajmy.

MINECRAFT.NET
- Jest najbezpieczniejszym, i za razem najdroższym źródłem zdobycia gif code. Tam mamy pewność w 100% że bana nie dostaniemy, że będzie działał aż do śmierci. Po prostu gwarancja 100%. Jeśli były by jakieś błędy spokojnie można się z mini skontaktować


ALLEGRO i inne źródła
- Gdy postanowisz kupić gif code z allegro bądź innego źródła nie masz 100% że będzie działał na na zawsze. Z tego wychodzi że allegro i inne źródła to najtańsze środki kupna gifcoda, ale i najniebezpieczniejsze.  Ale jeżeli zdecydujesz się kupić pamiętaj o tym aby sprawdzić:
-Komentarze na temat sprzedawcy
-Przeczytać opis dokładnie
-Pogadać z sprzedawcą o tym
Nie każdemu się udaje, lecz niektórzy mają do dziś Gifcode.

Aktywacja i zakup:
1. Wchodzimy na stronę
www.allegro.pl2. Następnie w okienku szukaj wpisujemy minecraft.

3. Pokaże nam się ogromna lista sprzedawców gift-codów, polecam kupować od automatów (szybciej otrzymamy kod). Polecam kupować od osób, które mają dobre komentarze, i które mają dużo osób które kupiły gift-code od tej osoby.4. Po otrzymaniu gift code wchodzimy na stronę
www.minecraft.net
i tworzymy konto.6. Następnie wchodzimy na
http://www.minecraft.net/redeem.jsp
i wklejamy tam nasz kod który kupiliśmy wcześniej i klikamy Reedem Code.7. Gotowe! Teraz możemy włączyć minecrafta, wpisać swój login i hasło i grać.

Aktualizacja 1 :
Co daje nam konto premium?
-możliwość gry na każdym serwerze (od premium)
-Możliwość wgrania własnego skina
-Pełne aktualizacje aż do wyjścia finałowej wersji gry
-2 nowe przyciski, i inne opcje w ustawieniach
-Satysfakcję !


SKIN:


1. Wchodzimy na stronę
http://minecraft-skins.com/
.2. Wybieramy interesujący nas skin (w naszym przypadku będzie to Smoke z Mortal Kombat) i klikamy ,,Click Here To Automatically Aply Skin To Your Character"3. Pokaże nam się strona w której musimy zaznaczyć że chcemy zmienić skin (Yes, switch skin).


4. Gotowe, mamy nowy skin który widzą wszyscy .

PatrykPL_998 - 2012-07-16 09:59:32

Dobre, gratuluje

sylwester łódź naprawa laptopów bydgoszcz grzejniki kermi we wrocławiu wesele strzelnica chelm